دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند

بیوگرافی مهدی احمدوند:

مهدی احمدوند (متولد ۲۹ بهمن ۱۳۷۰ در کرج) خواننده پاپ، دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوندساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده ایرانی است. پدر و مادر مهدی احمدوند اصلیت همدانی دارند، اما در کرج زندگی می‌کنند. احمدوند موسیقی را به طور جدی از ۱۴ سالگی با آموختن ساز ویولن آغاز کرد، اما پس از آن بخاطر علاقه به خوانندگی و به این علت که امکان دسترسی به ترانه سرا و آهنگساز نداشت به طور خودجوش به این هنر‌ها نیز روی آورد و هم اکنون خواننده‌ای است که ترانه‌سرایی و آهنگسازی و تنظیم اغلب کارهایش را خودش انجام داده و با خواننده‌های دیگری نیز در این زمینه همکاری داشته است.

مهدی احمدوند تا سال ۹۵ یک خواننده زیرزمینی محسوب می‌شد. ساز تخصصی او ویولن است و به گیتار، پیانو و درامز هم تسلط دارد. اولین آلبومش به نام «موج منفی» در سال ۸۹ به صورت غیر مجاز منتشر شد و پس از آن سه آلبوم زیرزمینی دیگر از او در اختیار شنوندگانش قرار گرفت تا اینکه در سال ۹۵ موفق به دریافت مجوز برای انتشار آلبوم جدیدش «ساعت هفت» شد.

مهدی احمدوند در آهنگ هایش و آلبومش با تنظیم کنندگانی مانند میلاد ترابی، پازل باند، علیرضا افشار، حامد برادران و با ترانه سرایانی مانند مهرزاد امیرخانی، پیمان دوستی و علی عباسی همکاری داشته است.

مهدی احمدوند شخصیتی کم حرفی دارد اما نه خجالتی. هنرمند مورد علاقه اش شـادمهر عقیـلی میباشد و از جمله بزرگترین آرزوهایش داشتن هواپیمای شخصی میباشد. اعتماد به نفس او از جمله بارزترین نکات شخصیتی مهدی احمدوند میباشد و خودش در این رابطه گفته: “شاید قدری اعتماد به نفسم کاذب باشد اما از ابتدا هر چیزی را فکر میکردم، به دست می آوردم، الان هم می دانم به هرچه فکر کنم خواهم رسید”.

مهدی احمدوند تاکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد میباشد.

لبوم‌های مهدی احمدوند:

از این ساعت نخستین آلبوم رسمی مهدی احمدوند است که در ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ منتشر شد.دومین آلبوم رسمی این هنرمند در ۱۴ دی ۱۳۹۵ با نام ساعت هفت منتشر شد.

ساعت هفت ۱۳۹۵ آوای سوته دلان

از این ساعت ۱۳۹۳ تصویرگستر پاسارگاد

خونهٔ غرور ۱۳۹۱ پخش اینترنتی

نقطه ضعف ۱۳۹۰ پخش اینترنتی

موج منفی ۱۳۸۹ پخش اینترنتی

نخستین کنسرت تهران مهدی احمدوند در سال ۹۳ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا شد.

Leave a Reply